Site Overlay

1xBet bonuss betteriem

Lai atlikumu varētu papildināt ar atlīdzību (1xBet bonuss), jums jānoskaidro, kādi bonusa programmas nosacījumi naudas izņemšanai ir noteikti prasībās. Pateicoties tam, BK apbalvos klientu ar bonusu par 1 iemaksu.

Ja spēlētājam ir grūtības, BK palīdzēs ar iepriekšēju derību – pārliecības prognoze ļauj uzvatēt pat ar nullli bilancē.

Bonusa programma no 1xBet

Par reģistrāciju spēlētāji var saņemt 1xBet bonusu. Bet tas vēl nav viss – vietnē jūs varat spēlēt azartspēles un saņemt līdzekļus savā bonusa kontā un vēl daudz vairāk. 1xBet nedarbojas bez vairākiem nosacījumiem lietotājiem:

  1. Jāizveido savs konts.
  2. Galvenajā kontā jābūt noteiktai summai, pēc kuras reģistrācija 1xBet prēmija tiks piešķirts.
  3. Anketa būtu pilnībā jāaizpilda ar pašreizējiem datiem.
  4. Kupons satur trīs rezultātus ar koeficientu 1,4 (līdzīgi kā “Priecīgās piektdienas” bonusa noteikumi).

1xBet bonusa programma ir pārdomāta līdz mazākajai detaļai. Ar to jūs varat rēķināties ar daudzām vērtīgām balvām, ja, reģistrējoties, jūs piekrītat piedalīties reklāmas piedāvājumos. Ja spēlētājs izpilda visas prasības, viņa bilancei tiek uzkrāta bonusa nauda, ​​kuru viņš var tērēt pēc saviem ieskatiem.

Bonusa programma 1xBet

Reģistrējoties tiek izsniegts 1xBet bonuss

Ikviens, kuram vietnē ir sava lapa, būs priecīgs par pirmo 1xBet bonusu. Maksimāli 130 eiro var ieskaitīt kā sveicināšans bonusu, ja ir norādīts reklāmas kods. Summa tiks pārskaitīta valūtā, kas tika izvēlēta reģistrācijas laikā. Lai 1xBet bonuss reģistrācijas laikā būtu atvērts izņemšanai, jums jāizveido konts un jāpapildina galvenā bilance.

Jums ir jāpārskaita no 1 € uz kontu, pēc kura papildināšanas summa tiks dubultota (līdz 100 eiro). Lai izmantotu 1xBet pirmās iemaksas prēmijas, jums tās ir jāuzliek. Pirmkārt, jums ir jāpieliek trīs rezultāti. Likmes summai jābūt trīs reizes lielākai par pirmās iemaksas bonusa vērtību, un koeficientam jābūt no 1,4.

1xBet un akcijas

Lai paaugstinājumu varētu ieskaitīt kontā, jums ir jābūt 30 dienu laikā, lai izpildītu prasības. Ja paiet vairāk laika, reģistrējoties, uzņēmums anulē 1xBet bonusu, kā arī visas atlīdzības, kas saņemtas, piedaloties akcijā. Un, ja spēlētājam izdodas izpildīt visus nosacījumus, viņš droši reģistrējoties var pārvaldīt bonusu un izņemt naudu no bonusa konta.

Tāpēc ir daudz jautrāk pavadīt laiku vietnē un saņemt 1xBet pirmās iemaksas bonusu – naudu vai punktus.

Interesants piedāvājums trešdiena – reizini ar 2

Derētāji var izmēģināt savus spēkus akcijā “Trešdiena – reiziniet ar diviem”. Lai to izdarītu, vispirms jāsaņem bonusa laimīgā piektdiena 1xBet Lv (vairāk par to vēlāk rakstā) un jāveic 5 likmes par prēmijas summu. Šīs prognozes var izteikt pirms paaugstināšanas pirmdien un otrdien.

Depozīta bonusa nosacījumi trešdien: jums jāpapildina konts līdz 100 €, tā pati summa būs papildu stimuls.

Kā jūs varat laimēt balvu, piedaloties šajā 1xBet akcijā? Kā likme ir jāizmanto laimesta vērtība trīskāršā lielumā (ekspress, 3 notikumi, koeficients – 1,4). Spēles nedrīkst sākt vēlāk, nekā beidzas piedāvājuma termiņš. Laimesta iegūšana prasa 24 stundas, ja viss tiek izdarīts pareizi, varat izmantot bonusa kontu.

1xBet bonuss Laimīga piektdiena

1xBet bonuss Laimīga piektdiena

No bukmeikeriem ir viegli iegūt laimīgas piektdienas 1xBet bonusu. Lai to izdarītu, šajā dienā jums jāiemaksā līdz 100 € depozītā, un tāda pati summa būs atlikumā ar bonusiem.

Saskaņā ar nosacījumiem, “Laimīgās piektdienas” bonusu var laimēt pirms sestdienas sākuma, pretējā gadījumā balvu no bonusa konta izņemt nebūs iespējams. Likmju izdarīšanā tiek izmantotas ekspress likmes (3 notikumi, koeficients 1,4).

Melnā piektdiena ir ne tikai lielveikalos

Melnā piektdiena ir vēl viens 1xBet bonuss. Lai iegūtu balvu, jums ir jāpapildina konts par jebkuru summu – bonusa kontā tiks ieskaitīta tāda pati naudas summa, bet ne vairāk kā 100 eiro. Tagad jums ir jāizdzēš bonuss, ievietojot ekspresu summā, kas trīs reizes pārsniedz paaugstinājumu. Attiecība ir no 1,4. Likmju veikšanai tiek dotas 24 stundas, pretējā gadījumā bonuss izdeg.

Uzņēmuma darbinieki var mainīt Melnās piektdienas nosacījumus, nepaziņojot lietotājiem. Un, ja klients uzmanīgi neievēro 1xBet bonusu programmas teikto, konts var tikt bloķēts.

Apspēlē 1xBet BK

Vēl viena lieta no uzņēmuma – pārspēt 1xBet. Pirmās iemaksas bonuss pirmdien tiks ieskaitīts pilnā summā līdz 100 eiro, kurai konts ir papildināts.

Lai varētu laist apgrozībā 1xBet bonusus, jums ir jāspēlē tiešsaistes sloti, nosakot reklāmas vērtību 30 reizes 1xGames spēlēs (1xgames bonusam ir savi noteikumi). Ja noteikumi netiks izpildīti 24 stundu laikā, jūs nevarēsit iztērēt balvu no bonusa konta.

Loterija “Dienas Laimīgs”

Šī loterija ir paredzēta, lai palielinātu bilanci par 500 punktiem. Lai piedalītos, jānovieto likme vismaz 2 eiro apmērā ar koeficientu 1,8. Likmei tiks piešķirts numurs, kas piedalīsies loterijā.

1xBet bonusa programmā jūs varat saņemt tikai vienu biļeti dienā. Pēc izlozes pabeigšanas jums jāpārbauda numurs reklāmas lapā. Loterija notiek plkst. 20:00 pēc Maskavas laika.

Dienas ekspresis no BK

Reģistrējoties tiek izsniegts 1xBet bonuss

Jebkurā dienā jūs varat spēlēt ekspress dienas 1xBet akcījā, prognozējot pašreizējās vai nākamās spēles.

Ar labi izvēlētu prognozi koeficients palielināsies attiecīgi par desmit procentiem, pieaugs laimests. Šajā gadījumā summa jāatskaita tikai no galvenā konta.

1xBet bonusa konts

Bonusa atlikums ir konts, kurā derības iesniedzējs pats nevar iemaksāt naudu. Ko darīt ar bonusa kontu BK? To paredzēts piepildīt ar 1xBet pirmās iemaksas bonusu un citām balvām. Ar viņu palīdzību jūs varat veikt derības.

Un, lai saņemtu bonusu ir nepiecēšams:

  • izveidot kontu;
  • Esiet aktīvs dalībnieks BC īpašajos piedāvājumos;
  • Paredzēt turnīra rezultātus.

Kā izmantot 1xBet bonuss naudu

Ko darīt ar bonusa kontu? Katrs eiro, kas parādās papildu bilancē ar prēmijām (1xBet bonuss reģistrācijas laikā un citi), ir piemērots kā reklāmas kodu maiņas valūta.

Ikviens var ievietot bonusa naudu jebkurā turnīrā. Spēlētāji saņems prēmiju, neveicot iemaksu vai bezmaksas likmi kā balvu (vai prēmiju par pirmo iemaksu 1xBet trešdien vai piektdien) vai par programmatūras instalēšanu no BK datorā.

Kā no 1xBet bonuss konta tiek izņemti laimētie līdzekļi

1xBet bukmeikeros ir jāuzliek bonusi, kas parādās spēlētāja papildu kontā – bez tā tos nevar izņemt. Pēc iepriekš uzskaitīto prasību izpildes jūs varat atstāt pieprasījumu norakstīt nepieciešamo summu. Šāds pieteikums tiek nosūtīts vietnes administrācijai.

Pārvaldnieki izlemj, vai veiktās darbības ir likumīgas (krāpšana netiek pamanīta), pēc tam līdekļi nokļūs jūsu mobilajā kontā, bankas kartē vai kādā citā veidā, kas norādīts pieteikumā. Stimuls dalībai 1xBet akcijā ļauj reizināt ienākumus BK daudzkārt.

Pievieno komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *

pieci + septiņi =